Naistejutud 303: Just selliseid inimesi on hirmus raske juhtida, kuid nad saavutavad kõige rohkem!

JAGA:


Kes on tulised inimesed? Kuidas nendega hakkama saada? Kas endas lõõmavat tuld tuleks lämmatada või sellele hoopis targalt hapnikku juurde anda, et jätkuks kütust tõeliselt suuri tegusid korda saata?

Need reeglid, mis kunagi kehtisid, täna enam vett ei pea. Vähemalt mitte tuliste natuuride puhul, kelle jaoks «reegel» on musta nimekirja esimene sõna ja keeld on parim reklaam.

Sel korral tuleb tuline ühissaade: Naistejutud X Rannaväljaanne

Head uudised, sõbrad! Rannaväljaanne ja[ Postimees Naine ](https://naine.postimees.ee/) ühendasid jõud ja ideed! Maria Rannaväli ja Helen Truuverk on meie juures praktikal ning kirjutavad portaalis Postimees Naine kolmapäeviti kell 19, kolm korda kuus. Nii et meelde pole vaja jätta muud kui 3. Kolm ja kolm. Ega see pole siin mingi juhus, et meie ühine saade kannab numbrit 303!
Saates on külas sisulooja, noor ajakirjanik ning tuliste inimeste tõupuhas esindaja Maria Rannaväli, saatejuht Kristina Herodes.

Avasta enda jaoks ka tulisest energiast pulbitsev Rannaväljaanne!
[Spotifys](https://open.spotify.com/show/6UsXMjxJ18GYGfzLcKgcXO)
[youtubes](https://www.youtube.com/@MariaRannavali)

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
[spotifys](https://open.spotify.com/show/2VNMOunoLGNph8WwxajfxM) Aitäh, kui paned meile tärni ja kommentaari  Tule meiega ka
[instagramis](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookis](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised