Naistejutud 347 Tõsine tervisemure, millega haiguslehte ei anta

JAGA:


«Terviseriskid on sel sama tõsised nagu läbipõlemise puhul,» hoiatab psühholoog. «Ja vaimse ning füüsilise tervise kahjustused sama märgatavad. Kuid haiguslehte, et end ravida, sel puhul ei kirjutata.» Jah, see on tööga seotud oht. Mis see on? Boreout, ehk töötüdimus.
Eestis on inimesi, keda töötüdimus puudutab, kahjuks väga arvukalt. Kõige paremini kaitseb ja arstib sind see kui pead liiva alla ei pane, vaid teema endale selgeks teed. Saade ongi sulle toetuseks ja abiks. Kuula ja kirjuta – mida kasulikku leidsid ja mida sarnast oma elus ise kogenud oled, jaga oma lugu [email protected]

Kui sind kõnetavad tööga seotud teemad, siis kuula ära ka episoodid:
338 [läbipõlemisest](https://digiajakirjad.postimees.ee/7966141/naistejutud-labipolemist-me-ise-ei-marka-suurim-oht-seisneb-selles-et)
343 [halvast juhtimisest](https://digiajakirjad.postimees.ee/7994196/naistejutud-juhtimiskoolitaja-kaido-pajumaa-halb-juht-on-mugav-olla-kuid-see-maksab-katte) Need kõik on omavahel seotud.

Võtame nööbist kinni kõige targemal naisel Eestis, kes selle kõik lahti oskab selgitada – stuudios on tööõnne uurija, psühhoterapeut ja koolitaja Tiina Saar-Veelmaa. Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Avasta sügavat lugemist pakkuvad [DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Loe pikka lugu ka [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Leia Tiina Saar-Veelmaa tööõnne lehekülg [aaretesaar](https://aaretesaar.ee/) siit!

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised