Liveni rohevõlakirjade pakkumisest Andero Lauriga – LHV podcast 6 2024

JAGA:


Kinnisvara arendaja Liven AS alustas täna võlakirjade avalikku pakkumist. Stuudios on külas ettevõtte tegevjuht Andero Laur, kes räägib Livenist, arendatavast kinnisvarast ja uutest rohevõlakirjadest. Miks ettevõte võlakirju pakub, mis teeb Livenist erilise ettevõtte ja mida tähendab, et tegemist on rohevõlakirjadega, küsis LHV investeerimisteenuste juht Sander Pikkel.

Pakkumine toimub 7.-16. maini. Vaata lähemalt: liven.ee/investor/volakirjad

Podcastis esitatud teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovituse ega nõustamisega. Enne investeerimisotsuse tegemist tuleb investoril tutvuda prospekti, kogu ametliku teabe ja riskidega. Vajadusel küsi nõu asjatundjalt. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.
Emitent on Liven AS. Võlakirju pakutakse avalikult üksnes Eesti Vabariigis ning võlakirjade müüki ega pakkumist ei toimu üheski jurisdiktsioonis, kus selline pakkumine, kutse või müük oleks ilma seaduses sisalduva erandita või kvalifikatsioonita ebaseaduslik, või isikutele, kelle suhtes on pädevad asutused kohaldanud finantssanktsioone.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised