10.07.2024 Nädal turgudel: mida arvab portfellihaldur riigivõlakirjadest?

JAGA:


Külas on LHV Varahalduse portfellihaldur Martin Möllits. Räägime muutunud intressikeskkonnas populaarseks saanud varaklassist ehk võlakirjadest. Eelmisel nädalal teates Eesti riik, et plaanib juba sel aastal pakkuda riigivõlakirju. Mida neist arvata? Teeme põgusa kokkuvõtte möödunud nädalavahetusel toimunud Investeerimisfestivalist ning vaatame otsa nii Euroopa kui USA markopildile. Nüüd ootab aga Turutegijaid ees väike suvepuhkus, et jätkata uue hooga juba 8. augustil. Saate tegid LHV investorkogukonna juht Nelli Janson ja LHV makroanalüütik Triinu Tapver.  

Kirjuta meile aadressil [email protected]

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised