Naistejutud 346 Miks halvasti öelda on lihtsam kui hästi?

JAGA:


Miks halvasti öelda on lihtsam kui hästi? Sest endast kehvasti arvav inimene ei talu seda kui sõnad kedagi tõstavad. Nagu võtaks see temalt endalt midagi vähemaks. Lisaks võtad sa hea sõnaga vastutuse – see on hea, mina usun sellesse! Lood silla. Halvasti öeldes näitad eemalt näpuga ja pillud pori, ei mingit vastutust.
Nii et julged pole mitte poriloopijad vaid hoopis hea märkajad. Vot nii!
Alustasime saadet uurides – kus on inimvõimete piirid? Miks me neid ei märka? Miks me keha kuulata ei oska? Ja kuidas teised selles, et endale haiget teha, kõvasti kaasa aitavad?
Stuudios on ülienergiline, siiras ja särav tantusõpetaja Merle Laud. Oma piire on ta proovile pannud nii üle treenides, mägedes ronides kui kõigile teistele meeldida püüdes. Ja kuna Merle on nii soe, armas ja avatud, jõuame õige mitmete ootamatute tõdemusteni. See, et just hästi ütlemine on suur julgus on vaid üks ilus mõte neist paljudest, mis saates lendu läks. Tule meiega! Aitäh, et kuulad. Kirjuta, kas midagi tuli tuttav ette? Mis mõtteid saade tekitas? Ootan südamest teie kirju – [email protected] võid ka ühendust võtta messengeris või instagramis.

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Avasta sügavat lugemist pakkuvad [DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Loe pikka lugu ka [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Merle Laud tegutseb särasilmse treenerina Tallinnas [MyFintessis](https://www.myfitness.ee/) ja Rakveres.

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised