Naistejutud 343 Kaido Pajumaa: terroristist juht teeb alati rohkem kahju kui kasu!

JAGA:


Arvate, et juhil on alati õigus ja sellega peab lihtsalt leppima? Oh ei! Need ajad on möödas. Hoolimatu juhi heaks inimesed enam midagi ei tee. Juhtimiskoolitaja Kaido Pajumaa kirjeldab arengut juhtimismaailmas numbritega 1.0; 2.0 ja 3.0 Bosside, alandajate ja exceli-meeste aeg on läbi.
Saad teada ka millised on 4 erinevat juhi tüüpi suhetekeskse ja ülesannetekeskse juhtimise skaalal: meeldiv juht, tunnustav juht, pime juht ja kiretu juht – kelle all töötad sina? Ja miks sa sellega nõustud? Milline juht sa ise oled ja kuhu sul oleks tark areneda? Miks on nii vältimatult vaja tagasisidet? Ja mitte seda, mida arvab juhi ülemus, vaid just tema alluvad.
Lisaks räägime lahti juhtimise motiivid. Pahatihti tahab juht lihtsalt tähtis olla ja tema motiiviks on alaväärsus, mida ta leevendab teisi madaldades. On olemas ka terroristi tüüpi juhid, kes meelega traumeerivad inimesi – mida nendega teha? Saad kahe tunni jagu kuldaväärt teadmisi töösuhetest ja juhtimisest. Julgen lubada – see pikk ja sisutihe saade on sama hea nagu Kaido Pajumaa paljude hinnangul parimad juhtimiskoolitused! Saatejuht Kristinka Herodes.

Armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu ka [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Kaido Pajumaa on üks Eesti hinnatuim juhtimiskoolitaja. Tema mõtted leiad [kodulehelt](https://motivaator.ee/) ja [Instagramist](https://www.instagram.com/kaidopajumaa)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised