Perelepitaja Kaido Taim: «Mees usub, et nii paistab ta tugev. Tegelikult näitab see nõrkust…»

JAGA:


"Karjumine on lähedase peale – see on väga halb asi," ütleb Kaido Taim konkreetsel toonil. Ei ole mingit "aga tema ajas mu vihale" juttu! "Mehe ülesanne on ehitada perekonda, mitte lõhkuda seda." Aga enamik mehi ja naisi paraku lõhub just seda kõige väärtuslikumat asja, mis neil on – oma enda lähisuhet ja kõige kallimat inimest elus. Vahel teeb ta täiesti maatasa. Ja miks? Omaenda hirmude, ebaküpsuse ja ebakindluse tõttu. Selle asemel, et võidelda kes on süüdi ja kelle käes on võim, tuleks ehitada MEIE tunnet.
"Ja oma süüd on lihtsam tunnistada kui sind ei süüdistata," toob perelepitaja välja veel üle inimliku asja. Mitte keegi ei taha olla koos inimesega, kes tekitab talle süütunnet. Isegi kui oled jubedalt käitunud ja sinu kohus oleks see heaks teha, enamik ei tee seda. Ebaõiglane? Jaa! Kehtib pea alati? Samuti jaa!
Kes klähvib? Väike koer, kes kardab. Sama kehtib inimeste osas. Jõu näitamine on kompensatsioonikäitumine, ühelgi tugeval inimesel pole vajadust demonstreerida oma jõudu. Räägime lahti tugevuse ja nõrkuse kohta levinud eksiarusaamad ning jõuame väga huvitava järelduseni.
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu ka [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Leia perelepitaja Kaido Taim [Lepitaja kodulehelt](https://lepitaja.eu/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised