Naistejutud 344 Seksuloog: «Naise iha ei sütti nii nagu mehel, selle süütab hoopis…»

JAGA:


Õnnelikud ja terved inimesed elavad tavaliselt naudingurikast salaelu magamistoas. Kahjuks on endiselt palju liikvel ka seksimüüte, mis on täiesti valed ja mitte kedagi õnnelikumaks ei tee. "Esiteks – sa ei pea mitte midagi," rõhutab särav ja sekspositiivne saatekülaline seksuloog ja seksuaaljõustaja Kristina Birk-Vellemaa. Aitab "peabide" all kannatamisest, võtame oma keha ja seksi tagasi! Naised ei pea meest rahuldama ega pisima puudutuse peale naudingust kiljuma. Mehed ei pea olema iga hetk valmis ja oma kaasale orgasme tootma nagu masinad. Naiste ja meeste seksuaalanatoomias on palju põnevaid erinevusi, mida teades muutub voodielu totaalselt. Ja mitte poole paremaks – sada korda paremaks ja see pole ka veel lagi! Kuula saadet, saad teada mida tahta, kuidas rääkida ning kui lihtne on tegelikult iha äratada ja kirge lõõmamas hoida. Kristina Birk-Vellemaa annab kuldaväärt nõu. Kui sul on küsimusi, millele me sel korral vastust veel ei andnud – saada see: [email protected] Lubame, et võtame sinu soovitud teema ette. Suur tänu kuulamast. Kui saade sind kõnetas, siis palun jaga seda edasi ning soovita meid. Aitäh!
Armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu ka [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Kristina Birk-Vellemaa leiad leheküljelt [sekspositiiv](https://www.sekspositiiv.ee/)ja [instagramist](https://www.instagram.com/s3kspositiiv)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised