22. Peened taktikamängud! Räägime lahti, kuidas 19-aastane eestlane Arkea-Samsic profitiimi mahtus

JAGA:


Septembri esimestel päevadel tabas eesti spordimeediat üsnagi ootamatu uudispomm.
Kui kõik rääkisid ja mõtlesid kiivalt autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia nädalavahetusele, selgus ühtäkki, et Tour de France´il esindatud Prantsusmaa jalgratta tipptiim Arkea-Samsic on enda ridadesse palganud 19-aastase eestlase Markus Pajuri. Kuidas nii?

Siinkohal tuleb selgitustega appi podcast “Jalgrattapalavik”. Vestluses Markus Pajuri ja Rene Mandriga saame üksikasjalikult teada, kuidas Tartu2024/BalticChainCycling.com U23 tiimi mees klubilises plaanis suure sammu edasi tegi. Võin julgelt ette ära lubada – see on põnev ja taustainfost pungil kuulamine. Pajuri ja Mandriga vestlesime skype´i vahendusel, kuna mõlemad mehed viibivad Euroopa meistrivõistluste järgselt võistlusturneel Poolas. Vestlust veab Ivar Jurtšenko.

Olgu lisatud, et “Jalgrattapalavik” hakkab alates septembrist Delfi taskuhäälingu keskkonnas kuulajaid rõõmustama kaks korda kuus.

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Hiljutised