#42 Saara Mildeberg – Su keha on morg ehk Salajutud Saaraga

JAGA:

Tead, vahel on nii, et me teeme küll vegan podcasti, aga veganlusest ei kipu eriti rääkima. See-eest rääkisime paar sõna seentest.

Saara ise on kultuuriuurija ja fotograaf ja me ei räägi ka nendest teemadest peaaegu üldse. Küll aga peatume mingil seletamatul põhjusel maailma lähiajalool.

Saara tuli tegelikult külla, et tutvustada peatse aset leidvat loomaõiguste konverentsi, mille veatuks toimimiseks Saara oma spetsiifilisi oskusi ja valvsat pilku laenab ja sellest me tõesti rääkisime… episoodiliselt.

Käesolev jagu on täielik kaos ja seda kõige paremas mõttes.

Veel

Eesti Vegan Podcast
Eesti Vegan Podcast
Kui sul on lähedane inimene, kes on vegan või keegi, kes tahaks veganiks hakata, aga samas mitte väga... kui sul on keegi, kes on täiesti suvalisel arvamusel veganitest või keegi, kelle elu eesmärk on kommenteerida veganeid puudutavaid artikleid... kui sul on keegi, kellel on lehm või koer... või karihiir... kui sul on keegi, kes sorteerib prügi ja hoiab kokku vett, aga armastab samas väga liha süüa... või, kui sul on juhtumisi keegi, kes elab planeedil Maa... siis see podcast on mõeldud just talle.

Populaarsed

Hiljutised