Räägime rahast; Karol Metsa ülemineku tagamaad; Vassiljev jääb Floras penaltilöömisõigusest ilma?

JAGA:


Seekordne “Futboliit” võtab saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte eestvedamisel läbi neli suurt teemat: Meistrite liiga kaheksandikfinaalide lõpplahenduse; Zinedine Zidane’i naasmise Madridi Reali; Karol Metsa siirdumise Stockholmi AIK-sse ning Premium liiga avavooru.

Kui palju saab Zidane Realis palka ning kui suurt palka oli valmis üks teine Rootsi klubi Karol Metsale viimasel hetkel pakkuma? Kes saatejuhtidest oli Meistrite liiga tulemusi ennustades suurem hiromant? Kas penaltil eksinud Konstantin Vassiljev jääb Floras 11 meetri trahvilöökide õigusest ilma?

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised