Kas Jack Grealish jõuab pöörase pidutsemise järel ka koondise juurde? Thomas Häberli mõttekohad

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ võtab ette kaks suuremat teemat: laupäeval toimunud Meistrite liiga finaali ja eelseisvad Eesti koondise kohtumised.

Eesti nurgakeses (0:45) vaadatakse kiirelt tagasi möödunud Premium liiga kohtumistele ning Konstantin Vassiljevi ja Henri Järvelaiu iluväravatele. Samuti tutvustab Joel Indermitte Eesti U19 koondise nädalaplaani, mis sisaldab Soomes peetavat omavanuste Balti turniiri.

Meistrite liiga finaalist (7:15) räägitakse nii platsipealses kui platsivälises võtmes – kuidas suutis Inter teha nii hea esituse ja kas saab öelda, et City pääses võiduga? Muidugi puudutatakse ka Jack Grealishi meeletut pidutsemist ja räägitakse põgusalt ka Konverentsiliiga finaalist West Hami ja Fiorentina vahel.

Saate lõpp kuulub Eesti koondise eelseisvatele kohtumistele (19:56): räägitakse nii ootustest laupäevase Aserbaidžaani võõrsilmängu eel kui arutatakse ka Eesti võimaliku algkoosseisu osas, kus Thomas Häberlil on päris mitmel positsioonil omajagu mõtteainet.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised