Real Madridi ja Manchester City viigilahingu analüüs

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ keskendub kolmele suuremale teemale: Eesti jalgpallile, Meistrite liiga poolfinaalide avalahingutele ja Premier League’i värskematele arengutele.

Eesti nurgakeses räägitakse esmalt Harju JK Laagri vägevast võidust FCI Levadia üle ning ka teistest Premium liiga mängudest, samuti puudutatakse FC Flora eilset karika poolfinaalis saadud võitu Tartu Tammeka üle, mis sisaldas ka üht vastuolulist kohtunike otsust (0:40).

Meistrite liiga sektsioonis räägitakse põhjalikult lahti Real Madridi ja Manchester City viigiga lõppenud avalahing, tuuakse välja peamised duellid ja nende võitjad ning vaadatakse ette uue nädala avalahingule. Mida üllatavat avamäng pakkus ning keda ennustavad saatejuhid finalistiks? Pisut lühemalt ja põgusamalt peatutakse ka AC Milani ja Milano Interi avamängul, mis lõppes Interi võiduga (18:37).

Saate lõpuosas peatutakse Premier League’i teemadel – peamiselt on juttu Manchester Unitedi viimastest võbelustest, mis võivad neile maksma minna Meistrite liiga koha. Samuti vaadatakse otsa tabeli lõpuosale, kus esmaspäeval nii mõndagi selgemaks sai (37:06).

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised