Kas Ballon d’Or saab üllatuskandidaadi?

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ keskendub taaskord kolmele suuremale teemale: Eesti jalgpallile, Meistrite liiga poolfinaalide avalahingutele ja Premier League’i värskematele arengutele.

Eesti nurgakeses räägitakse möödunud nädalavahetuse olulisematest kohtumistest Premium liigas ja uue nädalavahetuse potentsiaalsetest üllatustest (0:40).

Meistrite liiga sektsioonis räägitakse põhjalikult äsja lõppenud poolfinaalidest. Kuidas suutis Manchester City kodus Real Madridi nii põhjalikult üle mängida ja kas Milano Interil üldse jääb finaalis võimalust? City vägagi võimalik suur saavutus avab aga tänavuse Ballon d’Ori hääletusel mitu võimalikku üllatusvalikut.

Saate lõpuosas peatutakse Premier League’i teemadel – seal sai tiitlivõitja küll sisuliselt selgeks, ent esineliku osas pole veel mitte midagi otsustatud, mis tähendab, et hooaja viimaste voorude kohtumistel on meeletult suur kaal.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised