Romelu Lukaku tõusis ühes arvestuses A. Le Coq Arena kuningaks

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ võtab peamiselt ette koondistejalgpalli: arutatakse nii Eesti U19 koondise kui A-koondise tegemisi ning EM-valiksarja ja Rahvuste liigat üldiselt, samuti Eesti klubide eurosarjaloosi.

Eesti nurgakeses (0:45) teeb saatejuht Joel Indermitte ülevaate enda poolt juhendatava Eesti U19 koondise Balti turniirist Soomes, samuti vaadatakse ühiselt otsa Eesti klubide värskele eurosarjaloosile, mis tõi nii mõnelegi klubile päris keerulise vastase.

A-koondise rubriigis arutatakse läbi nii Eesti laupäevane kohtumine Aserbaidžaaniga kui eilne mäng Belgiaga. Mis jäi meile nendest kohtumistest näppude vahele ja millised järeldused tuleks teha?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised