Uue hooaja esimene saade: kumb Manchesteri klubi tuleb Inglismaa meistriks?

JAGA:


„Futboliit“ on väikeselt suvepuhkuselt tagasi ja hakkab nüüd taas regulaarselt suure jalgpalli kohta sõna võtma. Saate kuuenda hooaja esimeses osas tehakse põhjalik eelvaade Premier League’i hooajale, aga vaadatakse otsa ka FC Flora ja teiste Eesti klubide nadile eurohooajale.

Miks on Eesti klubidel sel hooajal läinud Euroopas nii kehvasti ning milline osa Premium liiga tabeliseisust andis selle osas tegelikult juba eelnevalt häirekellasid?

Premier League’i sektsioonis teevad mõlemad saatejuhid oma ennustuse tabeli esikaheksa osas ning ennustavad ka kolme väljalangejat. Samuti ennustatakse suurimat esilekerkijat ja põrujat nii meeskondade kui mängijate seast.

Uue hooga on mõistagi käima läinud ka „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy liiga, millega saab liituda koodi k0sj3d abil.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised