Kas Haalandi saab tõesti hooaja sümboolsest koosseisust välja jätta?

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ on lisaks helile olemas ka pildis! Suures osas võtab saade kokku lõppenud Premier League’i hooaja – saatejuhid panevad mõlemad kokku oma sümboolse koosseisu ning jagavad välja kaheksa eriauhinda. Lisaks sellele on aga jututeemasid veel palju!

Eesti jalgpalli teemadest räägitakse nii FC Flora kaotatud karikafinaalist Narva Transile, Paide Linnameeskonna peatreenerivahetusest kui saatejuhi Joel Indermitte enda ambitsioonidest treenerikarjääris.

Enne Inglismaa teemade juurde minekut tuleb juttu veel Lionel Messi suurest valikust, Karim Benzema Real Madridist lahkumisest kui Zlatan Ibrahimovići lõpetamisest.

Premier League’i rubriigis pannakse esmalt kokku hooaja sümboolsed koosseisud ning jagatakse välja eriauhinnad, enne kui õnnitletakse „Futboliidi“ Fantasy liiga võitjaks tulnud profikorvpallur Martin Paasojat.

Saate lõpus vaadatakse aga ette veel viimasele kohtumisele, mis meid sel klubihooajal veel ees ootab – laupäeva õhtul selgub Istanbulis Meistrite liiga võitja.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised