26.04.24 Juhtimisaudit. Uus tehnoloogia hirmutab? Madalal rippuvad digiõunad toovad kiire võidu

JAGA:


Saates räägib DigiDrive’i digimuutuste juht ja digitaliseerimise meistriklassi pikajaline mentor Kaarel Allikmäe sellest, millised on ettevõtete igapäevased väljakutsed ja võimalused, et võtta edukalt kasutusele uusi tehnoloogilisi lahendusi.

Digiareng saab toimuda, kui ettevõttel ja inimestel on võimekus digimuutusi läbi viia. See hõlmab nii äri kui ka IT-valdkonna teadmisi. Ühelt poolt on vaja aru saada, kuidas äri toimib, teiselt poolt teada, millised on tehnoloogilised võimalused ja piirangud. Samuti on olulisel kohal teadmised küberturvalisusest. Seda seepärast, et ettevõte ei looks digitaliseerimise käigus ärile riske juurde, selgub saatest.

Selline kompott oskustest on kriitiline digimuutuste juhtimisel ja keskmisele ettevõttele on see väljakutseks, sest seda võimekust ei pruugi ettevõttel oma töötajate seas tihti olemas olla.

Saates räägime, millised ettevõtted on digimuutuste elluviimisel edukad, mis on muutuste juhtimisel kriitilise tähtsusega ja kuidas aidata kaasa töötajate digiteadlikkusele. Saadet juhib Helen Klettenberg.

Pildil: Helen Klettenberg ja Kaarel Allikmäe. Pildi autor: Rain Jüristo

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised