Neli suurt põhjust, miks Liverpool jääb tiitli kaitsmisest kaugele

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ on eetris viimasel neljapäeval enne Premier League’i uue hooaja algust. Alles see ju oli, kui eelmine hooaeg lõppes – nüüd tuleb sihid seada juba uue hooaja peale!

„Futboliidi“ duo paneb kokku nüüd juba traditsiooniks saava hooaja ennustuse, kus kogu esikümne kohad põhjendustega ära prognoositakse. Kas Liverpool suudab tiitlit kaitsta või jääb suisa kolmandaks? Mida suudab uue näoga Manchester United ning kas Jose Mourinho suudab Tottenhamile elu sisse puhuda?

Saate alguses räägitakse mõistagi ka Eesti jalgpallikoondise kahest nukrast kaotusest Rahvuste liigas. Mida tuleks muuta ja kas on üldse midagi, mida muuta?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

OlyBeti kuulajamäng on saanud pisut uue formaadi – kuula küsimust saate lõpust. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised