Manchester City või Liverpool? Suur Premier League'i hooaja eelvaade

JAGA:


Suur klubijalgpall on tagasi! Juba sel nädalavahetusel alustab uue hooajaga Inglismaa Premier League ning on aeg maailma kõige kõrgetasemelisema ja põnevama tippliiga osas oma ennustused teha.

Kas algab Liverpooli aasta või röövis eelmine hooaeg neilt liiga palju energiat? Kas Tottenham suudab sammu esikahe suunas teha? Kas Frank Lampardiga Chelsea või kaitseprobleemidega Arsenal?

Kas Manchester United jääb tõesti esikuuikust välja ning Ole Gunnar Solskjaer peab hakkama uut töökohta otsima? Kes võiks olla esikuuiku seas uueks tulijaks?

Kõik need küsimused arutatakse saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte poolt põhjalikult läbi, samuti koostatakse oma ennustus liiga esikümne osas.

Hea sponsor OlyBet on sealjuures välja pannud 10-eurose tasuta panuse kõigile kuulajatele, kes ennustavad õigesti pühapäevase Manchester Unitedi ja Chelsea vahelise kohtumise skoori. Ennustamiseks otsi Facebookist üles OlyBet Estonia leheküljel postitus, kus “Futboliidi” saadet jagatakse ning postita oma pakkumine selle alla kommentaarina!

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised