Kas Ragnar Klavani peaks üldse aasta parimaks jalgpalluriks valima?

JAGA:


Seekordses saates on saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaid, kellega koos arutatakse Eesti aasta jalgpalluri kandidaate. Kas hooaja vältel pidevalt vigastatud olnud ning alla kümne täisliigamängu kirja saanud Ragnar Klavan väärib üldse tiitlit?

Samuti arutatakse pikemalt Premium liiga hetkeseisu üle. Kas Nõmme Kalju oskabki tiitli käest ära pudistada või suudetakse end viimasteks voorudeks kokku võtta? Kiirete vaheteemadena arutatakse Madridi Reali peatreenerivahetust ning Leicester City presidendi Vichai Srivaddhanaprabha traagilist hukkumist.

Samuti ei puudunud saatest Optibeti panustamissoovitused.

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised