Erisaade. Reimi pärand, Pohlaku demagoogia, uue peatreeneri kandidaadid

JAGA:


Seekordne “Futboliit” tuleb natuke teistsuguses vormis – olude sunnil oli stuudios Raul Ojassaar üksi, kusjuures algse lühikese arutluskäigu asemel tuli mõtteid lõpuks kokku lausa 40 minuti jagu.

Mida arvata Eesti koondise treenerite tagasiastumisest – kas tegu oli ikka nende enda otsusega? Milline mulje jäi olukorra kohta kahelt pressikonverentsilt? Milliseks jääb Martin Reimi tiimi jälg Eesti koondisele?

Kas vastutuse peaks võtma ka Aivar Pohlak ja jalgpalliliidu juhatus ning milliste demagoogiavõtetega Pohlak negatiivselt silma paistis? Kus on meie järelkasv?

Saate viimases osa tuuakse välja põhilised kandidaadid, keda Pohlak võis nii Eestist kui välismaalt silmas pidada.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised