Eesti koondise läbi aegade sümboolne koosseis

JAGA:


“Futboliit” on paarinädalase pausi järel tagasi eetris ning karantiiniajale kohaselt võetakse arutlusele ajatumad teemad. Milline võiks välja näha Eesti koondise koosseis üheks mänguks, kui kasutada oleksid kõik sinisärke esindanud mehed oma parimas vormis?

Oma rivistuse pakuvad välja Raul Ojassaar, Joel Indermitte ja Markus Holst.

Kõigil kolmel mahtusid algkoosseisu lausa seitse ühist nimetajat: Mart Poom, Ragnar Klavan, Raio Piiroja, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Tarmo Kink ja Andres Oper. Kes olid aga ülejäänud nimed, kes kaalumisele tulid? Millised seitse mängijat ootavad oma võimalust pingilt? Kuula saadet ja saa teada!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised