#41: julge juristi seiklused koroonaajastul (külas Andrei Vesterinen)

JAGA:

Detsembrikuu esimese podcasti külaliseks on jurist Andrei Vesterinen, kes vaatleb kullipilguga koroonaajastul toimuvat ja näeb lahendusi  ja võimalusi seal, kus enamus näevad vaid probleeme ja paratamatust. Näiteks on palju kõneainet tekitanud tema büroo koostatud blankett, mida saab esitada allkirjastamiseks isikule, kes nõuab maskikandmist:

drive.google.com/drive/folders/1lH0NfY5KH1hjNyVFFLUGGtIWOXnoF3Te?fbclid=IwAR2cTXaw6-mB3o_eZJZ_9dIPG0RAElZnxEzJJrCR60J2JMHxCCfFt4-_YO0

 

 

Lisaks on Vesterinen jäänud ajakirjanduse hambusse ArmyLaw projektiga, mille raames jagab ta noormeestele juriidilist nõu, kuidas seaduslikult vältida kaitseväeteenistust. Andrei sõnul on enamus teenuse kasutajaid karjääri tegevad noored ja firmajuhid, kelle sissetulekule ja tööelule vahepealne ajateenimine hävitavalt mõjuks. Kusjuures Vesterineni tegevust kritiseerides kiputakse unustama, et tegu on endise teeneka sõjaväelasega, kes missioonil Afganistaanis Eesti riigi eest oma jalast ilma jäi.

 

Esimene pool saatest on tasuta, teine pool kuulatav/vaadatav Minu Telegrami tellijatele siin:

 

www.telegram.ee/ajaviide/telegrami-podcast-41-julge-juristi-seiklused-koroonaajastul-kulas-andrei-vesterinen

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised