Videointervjuu dr Lasni ja dr Javediga: mis toimus Genfis WHO Maailma Terviseassambleel

JAGA:

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) kõrgem võimuorgan Maailma Terviseassamblee kogunes 77. korda juuni esimesel nädalavahetusel Genfis, et kinnitada tervise-eeskirjade (IHR) muudatused. Samal ajal, 1. juunil kogunesid WHO peakorteri ette ka ligi 2 aastat WHO tervise-eeskirjade muudatuste ja pandeemialeppe kitsaskohtadele tähelepanu juhtinud arstid, teadlased, juristid, poliitikud ja teised aktivistid kogu maailmast, et anda WHO-le selge sõnum: me teame, mis toimub ja teeme kõik endast oleneva, et peatada tervisetürannia.

 

Eestit käis Genfi meeleavaldusel esindamas Maailma Tervisenõukogu (WCH) kohalik esindus, mille liikmed dr Helen Lasn ja dr Pille Javed lahkelt meiega oma muljeid jagasid.

Lasni ja Javedi sõnul võib suureks võiduks lugeda seda, et IHR-ist eemaldati viimasel hetkel pea kõik kriitikat saanud, inimõigusi rikkuvad punktid, kuid samas peab silmas pidama ka, et võimalus samu teemasid läbi suruda ei ole kusagile kadunud ning on tegelikult endiselt eeskirjadesse ja lepetesse teisel kujul sisse kirjutatud (nagu osutas eile Telegram.ee-s avaldatud olulises artiklis ka James Roguski).

Ekraaniväliselt arutasime veel ka Genfis toimunu kajastamist peavoolumeedia veergudel, mille peale Lasn ja Javed tõdesid, et paraku farmaatsiakartellilt reklaamiraha lüpsev meedia samade farmaatsiagigantide poolt sponsoreeritud WHO-d naljalt ise kritiseerima ei hakka ja ka teiste kriitikat püünele ei lase.

Kordame veel üle, et kes tahab WCH Estoniat aidata, siis saab nendega kontakteeruda näiteks Facebooki kaudu.

Genfist toimunust saad WCH Estonia silme läbi osa nende Facebooki lehel.

Kaks tundi väldanud rahvusvahelist juristide pressikonverentsi Genfis saad vaadata siit: www.youtube.com/live/oPqQNWliO58

 

www.telegram.ee/eesti/videointervjuu-dr-lasni-ja-dr-javediga-mis-toimus-genfis-who-maailma-terviseassambleel

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised