Elvis Brauer selgitab, miks tema ei lahkunud EKRE-st ja mis on ees ootamas

JAGA:

19. juuni hommikul vestlesime ettevõtja, aktivisti ja Tallinna Linnavolikogu linnavarakomisjoni liikme Elvis Braueriga, kes möödunud pühapäeval toimunud EKRE kongressil kandideeris erakonna juhatusse. “Võin täitsa puhta südamega öelda, et ma helistasin Martin Helmele juba kaks aastat tagasi ja ütlesin, et täpselt see, mis nüüd juhtus, et see ootab teid ees,” märgib ta.

 

Kuna ka Elvis ise on viimastel aastatel üsna julgelt kritiseerinud erakonna käike, mis ei ühti tema enda südametunnistusega, uurisimegi, miks otsustas ta murenenud erakonda edasi jääda, mida ta arvab juhtkonna otsusest enne kongressi konkurendid välja visata ja mis üldse Eesti riiki ja rahvast ees ootab. “Tulemas on rasked ajad,” nendib Brauer ja lisab, et selle teadvustamine aitab lahti saada hirmust ja ebakindlusest ning võtta oma elu ohjad enda kätte. Sest muutust Eestis ei saa luua inimesed, kellel puudub kontroll iseenda ja oma elu üle.

Vaata lähemalt:

www.telegram.ee/eesti/video-elvis-brauer-selgitab-miks-tema-ei-lahkunud-ekre-st-ja-mis-on-ees-ootamas

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised