Dr Anti Kukkela Saaremaale plaanitavast ilmaradarist ja tervisele ohtlikust kiirgusest

JAGA:

Keskkonnaagentuur on koos Saaremaa vallavalitsusega planeerinud 2023. aasta algusest ilma kohalikku elanikkonda kaasamata ilmaradari rajamist Üru ja Varkja küla vahele. 2023. a detsembris, kui ilmaradari projekt avalikustati, väljendasid enamus Varkja ja Üru külade inimestest selget vastuseisu ilmaradari rajamisele. Ilmaradari rajamisele vastuseisu väljendav allkirjastatud ühispöördumine saadeti Saaremaa vallavalitsusele. See ühispöördumine salastati. Nüüd kogutakse Varkja ilmaradari püstitamise peatamiseks allkirju Rahvaalgatus.ee lehel

Vestleme ilmaradari teemal rahvaalgatuse koostaja dr Anti Kukkelaga, kes elab plaanitava radari vahetus läheduses ning on kiirguste teemat uurinud aastaid.

 

Mainitud algatuses on Kukkela välja toonud mitmeid teadusuuringuid, mille kohaselt raadiosageduslikud elektromagnetväljad ei ole ohtlikud mitte ainult inimestele, vaid ka loomadele ja taimedele – kogu elusloodusele.

Vaata intervjuud siit:

www.telegram.ee/eesti/video-dr-anti-kukkela-saaremaale-plaanitavast-ilmaradarist-ja-tervisele-ohtlikust-kiirgusest

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Populaarsed

Hiljutised