Naistejutud 254: Kust täna arastust leida?

JAGA:


«Aina suudled ja suudled, aga kõik konnad jäävad konnaks…» Armastust leida pole kunagi varem olnud nii keerukas kui täna! Kristinka on koos 2 ägedat külalist: Margus Sarmet – mees, kellel on armastuses must vöö. Margus on käinud pika tee enesearengu ja seksuaalse avastamise vallas, ta on Tantrafestivali korraldaja ning loonud koos sõpradega keskkonna Learn2Love.org
Anneli Meisterson – naine, keda armastavad nii noored kui vanad. Särasilmne Saaremaa noorsootöötaja, kes kuuleb kõige siiramaid suhtelugusid ja teab, mismoodi täna armutakse.
Räägime sellest, kust otsida ja leida armastust tänapäeva maailmas. Põikame ajalukku, moodsa aja lihalaatadele, eksiteedele ning toome näiteid elust. LAIV salvestus.
Kõik Naistejuttude saated leiad [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud). [Learn2Love](https://learn2love.org) [Tartuff](https://tartuff.ee)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised