114. saade (14.09.2019). Ulakad emad: emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

JAGA:


Täna on saatejuht Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas seksika pesupoe Ulakas Kaunitar perenaine Kirki Kubri, kellega arutame emade seksisaladuste üle.
Kui naine saab emaks, siis võib pahatihti juhtuda, et emadus võtab kogu elu üle ning seksile pole aega ega tahtmist mõeldagi. Miks see aga ikkagi oluline on ja kuidas endas taas ulakas pool üles leida, sellest täna räägimegi.
Lisaks arutame, mis võiks olla ühe ulaka ema seksiarsenalis, milliseid nippe ja trikke tasub teada, kuidas rääkida lastega seksist ning kuidas hoida paarisuhet, kui ellu lisanduvad väikesed inimesed, kes justkui kogu tähelepanu nõuavad.
Mööda ei lähe me ka seksist enne rasedust ja rasedusaegsest seksist – kuidas tagada, et suures lapseplaneerimishoos rõõm seksist kaduma ei läheks, mida peab tähele panema mees, kui naine rasedaks jääb ja mida naine ise võiks enda, mänguasjade, libestite kohta raseduse ajal teada.
Kuula saadet!

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised