#085 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Elari Tamm (2024-05-02)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: maakleritegevusest ajal, mil tehinguid jääb vähemaks

KV.EE kinnisvara-podcasti 85. osa külaline on Elari Tamm, kes on Arco Vara Kinnisvarabüroo juhatuse liige. Räägime kinnisvaramaakleritest ja maakleribüroodest ajal, mil vahendatavaid kinnisvaratehinguid jääb vähemaks. Küsimusi esitab ja saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Saate sissejuhatuseks raamistame ära, mis on kinnisvaratehingute turul aasta perspektiivis toimumas. Kardetavasti peame leppima olukorraga, kus tehinguid jääb mõnevõrra vähemaks.

Elari Tamm aitab mõtestada, kuidas mõjutab tehingute arvu loodav keskkond maakleribüroode tööd, maakleri ja maakleribüroo suhteid ja kinnisvaramaakleri kui persooni tööd.

Arutame, kuidas ja mida teha, et maakler ja maakleribüroo saaksid hakkama keerulisemate aegadega. Räägime, kuidas nii maakler kui maakleribüroo saaksid olla vastastikkused tõhusad partnerid. Mõtiskleme, millesse peaksid maakleribürood praeguses turuolukorras investeerima ja milles võiks seisneda innovatsioon maakleri tasemel.

Saate viimases osas annab Elari Tamm praktilise nõuande kõikidele kinnisvaramaakleritele ja maakleribüroodele, mida tasuks muutlikes oludes silmas pidada.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised