#087 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Henri Kaselo (2024-05-30)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: Kohtla-Järve uskumatud üüritootlused

KV.EE kinnisvara-podcasti 87. osas räägime Kohtla-Järve väikeinvestor Henri Kaselo’ga kohalikust üüriinvesteeringute turust. Küsimusi esitab ja saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Saate sissejuhatuseks annab Henri Kaselo lühida ülevaate Ida-Viru majandus- ja kinnisvaraturu keskkonnast. Juttu tuleb paljuski kinnisvaraturu nõudlust mõjutavatest suurtest investeeringutest, mida tehakse nii Eesti riigi kui Euroopa rahadega.

Henri Kaselo räägib avameelselt, millistesse Kohtla-Järve korteritesse on ta investeerinud, milline on Kohtla-Järve korterite hinnatase nii ostu-müügiturul kui üüriturul. Kõneleme, millised on enamnõutavad üürikorterid toalisuse ja sisustuse vaatest. Jutuks tuleb, kes on Ida-Viru ja Kohtla-Järve üürnikud.

Saate kokkuvõttes annab Henri Kaselo konkreetsed nõuanded, millele Ida-Virumaale üürielamispindadesse investeerimisel tuleb kindlasti silm peal hoida.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised