#088 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Rando Vanaveski (2024-06-13)

JAGA:

KV.EE kinnisvara-podcast: maakleribürood ja maaklerid muutuvas majanduskeskkonnas

KV.EE kinnisvara-podcasti 88. osas on külas Domus Kinnisvara juhatuse liige ja maakleriteenuse juht Rando Vanaveski. Räägime maakleribüroode ja maaklerite töödest-tegemistest muutunud majanduskeskkonnas. Küsimusi esitab ja saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt raamistame Rando Vanaveskiga nägemuse majanduskeskkonna muredest ja rõõmudest. Vaatame, mis on olulisemad tegurid, mis maakleribüroode turgu mõjutavad. Rando Vanavesti annab põgusa nägemuse maakleribüroode ja maaklerite arvu muutumisest lähemate aastate jooksul. Heidame pilgu, kas tehinguid võiks turule pigem juurde tulla või mitte.

Saate teises plokis arutame maakleribüroo juhtimise väljakutsetest perioodil, kus nii tehingute arvud kui hinnad on liikunud tipust mõnevõrra allapoole. Räägime, mis on tegurid, mida Rando Vanaveski on pidanud seljatama ja milliseid võtteid selleks kasutada.

Detailsemalt vaatame muutuva keskkonna mõju kinnisvaramaakleri igapäeva toimetamistele. Rando Vanaveski avab, kuidas on maakleri töö fookus aja jooksul muutunud, kuidas maaklerid muutustega toime tulevad ja millised võiksid siin olla täiendavad võimalused. Välja saab toodud mõned lihtsad, kuid olulised märksõnad ja numbrilised näited, mis on maakleri tehinguni jõudmise vaatest olulised.

Saate lõpetuseks annab Rando Vanavesi mõningad positiivsed mõtted ja soovitused teistele kinnisvaraturu osalistele, mis aitaksid keerukama keskkonna tingimustes edukas kinnisvaramaakler olla.

=============================

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠[email protected]⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised