Stuudios kaks meest, kes olid 2011. aasta juulis Pariisis ja nägid ajaloolise Touri lõppu

JAGA:


Podcastil „Jalgrattapalavik“ on külas Tõnu Ord ja Martin Puusepp. Mõlemad rattaspordiga väga tihedalt seotud ning omavahel lähedalt sugulased. Tõnu on onu ja Martin on õepoeg.

2011. aasta Eesti grupisõidu meistrivõistluste hõbe ja Saaremaa velotuuri teine mees Martin Puusepp on viimased kuus aastat kuulunud Saksamaa tippklubi BORA Hansgrohe taustajõudude hulka. Massöör, keda suvel ootab ees karjääri kolmas Tour de France. Praegugi tuli Martin koju pikalt võistlusturneelt, mille sisse mahtus muuhulgas „monument“ ehk üks hinnatumaid ühepäevasõite Ronde van Vlaanderen (Flandria velotuur).

Tõnu Ord on rattaspordi usku alates 1980. aastast kui sammus esimest korda MSK-sse treeningutele. Sinist värvi „Start Šosse“ võlus esimesest silmapilgust. Ta tegi tõsiselt sporti kuni sõjaväeni, jõudis olla ametiühingute üleliidulises koondises. Aga spordiroodu ei pääsenud, ehkki võinuks.
Tuli sõjaväest tagasi, oli mõnda aega noortetreener, aitas elu sisse puhuda CFC Spordiklubile ning on tänasel päeval üks edukamaid mehi seenioride trekisõidu Eesti meistrivõistlustel.

Saates on tagasi ka Shimano rubriik, kus sel korral räägime Lazer kiivritest ning uuenduslikust KinetiCore tehnoloogiast. Küsimusmängus on võimalik võita 2 tasuta pääset suvisele Gravel Grinder rattaüritusele. Head kuulamist ja kaasa mängimist!

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Hiljutised