TalTech Taskus | Helena Rozeik: jätkusuutlik ettevõtlus ja ringmajandus Virumaa Kolledžis

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks TalTech Virumaa Kolledži uue õppekava “Jätkusuutlik ettevõtlus ja ringmajandus” programmijuht Helena Rozeik. Helena jagab oma kogemusi ja teekonda, mis viisid teda programmijuhi rollini ning selgitab, kuidas ja miks see uuenduslik õppekava loodi.

Saates käsitleme jätkusuutliku ettevõtluse ja ringmajanduse tähtsust tänapäeval. Arutame, milliseid oskusi ja teadmisi uus õppekava pakub ning kuidas see valmistab tudengeid ette edukaks toimetulekuks tööturul.

Helena tutvustab ka koostööd ettevõtetega, nagu Eesti Energia ja Enefit Power AS ja räägib, kuidas see partnerlus rikastab õppekava ning toob kasu nii tudengitele kui ka ettevõtetele.

Lisaks räägime, miks õppida just TalTech Virumaa Kolledžis ja millised lisaväärtused sellega kaasnevad. Lõpetuseks jagab Helena ka oma isiklikke ootusi ja visioone uuele õppekavale.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised