Turniiri sümboolses koosseisus kolm või viis itaallast?

JAGA:


Jalgpalli Euroopa meister on sedapuhku Itaalia, kes alistas pingelises ja põnevas finaalis Inglismaa penaltiseeria järel, kusjuures Inglismaa eksis viimasel kolmel löögil järjest.

Kas Itaalia vääris kokkuvõttes Euroopa meistritiitlit ning mida finaalist tagantjärele arvata?

Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte panevad mõlemad kokku ka oma sümboolse koosseisu turniiril säranud mängijatest. Kumma valikutega oled rohkem nõus?

Indermitte XI:

Kasper Schmeichel; Leonardo Spinazzola, Giorgio Chiellini, Simon Kjaer, Kyle Walker; Raheem Sterling, Emil Forsberg, Paul Pogba, Federico Chiesa; Cristiano Ronaldo, Patrik Schick.

Ojassaare XI:

Gianluigi Donnarumma; Leonardo Spinazzola, Harry Maguire, Leonardo Bonucci, Vladimir Coufal; Jorginho, Marco Verratti; Raheem Sterling, Emil Forsberg, Mikkel Damsgaard; Patrik Schick.

Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised