Triller kell neli öösel, vabandus Frank Liivaku ees ja kummaline koondisekutse

JAGA:


Jalgpalli mõttes hakkab koroonatunneli lõpus tasapisi juba valgus paistma. “Futboliit” võtab sedapuhku aga ette teekonna mälestuste radadele: saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte räägivad kõige põnevamatest, ägedamatest ja meeldejäävamatest mängudest, mida nad ühel või teisel moel kogenud on.

Suures plaanis tuuakse oma kogemuste põhjal mänge välja neljas kategoorias: 1) mängud, kus saatejuht on olnud osaline mängija või treenerina, 2)mängud, mida saatejuht on telekast vaadanud, 3) mängud, mida saatejuht on tribüünilt vaadanud ja 4) mängud, mida saatejuht on kommenteerinud.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised