Suur küsimus Chelseale: kas peatreeneriks on õige mees?

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ peatub pikemalt Meistrite liigal ja Inglismaa Premier League’il.

Põhjalikumalt või vähem põhjalikumalt hekseldatakse läbi kõik neli sel nädalal peetud Meistrite liiga lahingut ning vaadatakse juba ette ka uue nädala kohtumistele (3:00).

Premier League’i rubriigis arutatakse nädalavahetusel VARi eksimustega seonduvaid teemasid ning lahatakse Arsenali kaotust Manchester Cityle, mis langetas Mikel Arteta meeskonna tabeli esikohalt (33:15). Samuti vaadatakse tagasi FC Barcelona ja Manchester Unitedi vahelisele Euroopa liiga lahingule ning visatakse pilk peale ka Premier League’i Fantasy mängus toimunule.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised