Premier League’i pöörase vooru järeldused: kas Guardiola aeg on möödas?

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ on eetris esmaspäeval ning seda väga lihtsal põhjusel: neljapäevad on Euroopa liiga päevad ning FC Flora on endiselt seal võistlustules, seega tuli saate aega natuke nihutada, et oleks parem võimalus sellest rääkida.

Millised järeldused teha FC Flora võidust Malta meistri Floriana üle ning kas neljapäeval on florakatel Zagrebi Dinamo vastu võimalust?

Saate teises pooles räägitakse põhjalikult aga Premier League’i viimastest mängudest, sest juhtunud on palju ja juhtunud on palju pöörast. Kas Pep Guardiola aeg Manchester Citys on tõepoolest hakkamas läbi saama ning kas sama saab öelda ka Ole Gunnar Solskjaeri kohta Manchester Unitedis?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised