Premier League'i hooaja põhjalik analüüs. Külas Jürgen Leesmann

JAGA:


Selle nädala “Futboliit” võtab põhjalikult luubi alla möödunud nädalavahetusel lõppenud Premier League’i hooaja. Kas Liverpool peaks rekordilise 97 punktiga rahule jääma hoolimata sellest, et tiitliks sellest ei piisanud?

Saate erilises fookuses on sedapuhku Liverpool, sest saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte kõrval on stuudios külas ka Eesti üks tulihingelisemaid Liverpooli fänne Jürgen Leesmann.

Liverpooli kõrval arutatakse ka teiste tippmeeskondade põletavamaid küsimusi. Kuhu on Manchester Cityl edasi minna? Miks ohustab Tottenhami suur ärakukkumine? Kuidas peaksid hooajaga rahule jääma uued treenerid Chelseas ja Arsenalis? Millist täiendust vajaks kõige rohkem Manchester United ning millise paralleeli saab nende puhul tõmmata Los Angeles Lakersiga?

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised