Prantsusmaa põrumise tagamaad: mängijate emad, liiga karmid trennid ja Netflix

JAGA:


EM-finaalturniiri aegne seitsmes „Futboliit“ on eetris kaheksandikfinaalide järel ja veerandfinaalide eel, kui värskelt on seljataha jäänud tõeliselt vägevad ja dramaatilised kohtumised. Mis oli Prantsusmaa väljalangemise taga ning kas saatuslikuks said meeskonna sees tekkinud tülid või peatreener Didier Deschampsi kummalised otsused?

Teemadeks on lisaks ka eilne Flora ja Paide dramaatiline kohtumine, Hispaania koondise suur ehmatus Horvaatia vastu, Inglismaa emotsionaalne võit Saksamaa üle ning Ukraina edasipääs Rootsi vastu.

Millised võistkonnad on soosikuteks veerandfinaalides ning miks tõusis Inglismaa edasise EM-i suurimaks võidusoosikuks?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, kellel on külas taaskord Markus Holst.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised