Pöörane nädal nii Eestis kui Inglismaal. Hoiatus Kaja Kallasele!

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ peatub seekord põhjalikult nii Eesti Premium liiga kui Inglismaa Premier League’i viimase nädala pöördelistel sündmustel.

Millised järeldused teha Levadia magusast võidust Flora üle ning Nõmme Kalju veidrast käitumisest sotsiaalmeedias, millele järgnes peatreener Kaido Koppeli vallandamine? Miks tuleb Kaja Kallasel naljaga pooleks vaadata, et Nikita Andrejev mõnesse riigiametisse tööle ei satuks ja millise Premium liiga meeskonna jaoks on eelseisev nädal kõige määravam? (0:35)

Inglismaa osas räägitakse kõige põhjalikumalt tiitliheitluse pööretest – Arsenali järjekordsetest lagunemistest ja Manchester City võimsusest. Samuti puudutatakse Tottenham Hotspuri ja Manchester Unitedi muresid ja rõõme ning vaadatakse, milline on olukord tabeli lõpuosas (19:12).

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised