Mida oleks Eesti koondis saanud teha paremini? EM-ile pääsemise tõenäosus 6,8%

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ räägib põhjalikult nii Eesti koondise valikmängust Austriaga kui ka EM-valiksarja algusest ülejäänud Euroopas.

Millised järeldused teha Austria-Eesti mängust: mida oleksime pidanud ise paremini tegema, et eduseisu ja viigiseisu kaitsta? Kuidas mängis Eestile mäkra kohtunik ja kas näidatud mängupildiga tuleks rahule jääda või hoopis õnne tänada? (00:45)

Ülejäänud Euroopas peeti samal ajal samuti ports valikmänge – millised suured meeskonnad näitasid end heast, millised halvast küljest? Kes oleksid hetkeseisuga Eesti koondise vastased järgmisel kevadel toimuvates play-off mängudes ning kui suur on Eesti võimalus esmalt sinna pääseda ning sealt veel edasi EM-finaalturniirile jõuda? (20:30)

Saate viimases osas vaadatakse ette uue nädalavahetuse voorule Premier League’is ja Eesti Premium liigas. Inglismaal algab nädalavahetus kohe väga suure kohtumisega Manchester City ja Liverpooli vahel! (49:05)

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised