Lionel Messi lahkumise stsenaariumid, Eesti koondise väljavaated ja Kalju koroonakolle

JAGA:


Selle nädala “Futboliit” võtab luubi alla popurrii viimase aja kuumematest teemadest nii Eesti kui välismaa jalgpallis.

Mis saab Nõmme Kalju koroonakoldest ning kes on tekkinud olukorras süüdi? Kas Lionel Messi lahkub tõepoolest Barcelonast ning kui jah, siis kuidas kuhu ja millise üleminekusumma eest? Milline Premier League’i tiim on üleminekuaknas seni kõige paremini toiminud?

Saate viimases osas võetakse luubi alla Eesti koondis eelseisvas Rahvuste liiga mänguaknas, kus ees ootavad matšid Gruusia ja Armeeniaga. Kas põhjust on optimismiks või pessimismiks ning milline võiks välja näha meie ideaalne algkoosseis?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

OlyBeti kuulajamäng on saanud pisut uue formaadi – kuula küsimust saate lõpust. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised