Kumb Manchesteri treener saab enne kinga? Eesti koondise ebaedu põhjused: mitu väga nõrka aastakäiku

JAGA:


Eelmisest “Futboliidi” saatest on möödas poolteist nädalat ning vahepeal on toimunud palju. Seekordses saates on põhiteemasid kolm: FC Flora eelmise nädala euromäng Zagrebi Dinamoga, Premier League’i uskumatult pöörane nädalavahetus ning Eesti tegemised järjekordses koondiseaknas.

Kas Flora saab oma mänguga Zagrebis rahule jääda või jäi midagi ka kripeldama? Kas Manchesteri suurte meeskondade peatreenereid ootab juba sel hooajal vallandamine? Mida järeldada Aston Villa uskumatust 7:2 võidust Liverpooli üle?

Eesti koondise mängudest rääkides võetakse muuhulgas luubi alla ka koondise mängijatevalik – miks on see nii kasin ning millised aastakäigud on iseäranis tühjaks jäänud?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised