Koondise esitus Ungaris andis lootust. Mida Bayern ometi korraldab?

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ räägib peamiselt Eesti jalgpallist, kuid sekka ka Meistrite liigast.

Saate esimeses osas räägitakse põhjalikult Eesti Premium liiga hooaja algusest – üllatustulemusi on esimese kolme vooru jooksul juhtunud tavatult palju. Mida nendest järeldada ja kes on olnud seni suurimad üllatajad?

Koondisejalgpalli sektsioonis (9:30) räägitakse esmalt saatejuht Joel Indermitte juhendatava U19 koondise tegemistest, kuid minnakse siis sujuvalt üle Eesti A-koondise mängudele Ungari ja Austriaga. Mida järeldada eilsest 0:1 kaotusmängust Budapestis, milline võiks välja näha algkoosseis esmaspäeval Linzis toimuvas EM-valikmängus ning miks sobiks Eestile Austria vastu tegelikult ka kaotus?

Saate viimases osas heidetakse pilk Meistrite liiga veerandfinaalide loosile (28:30) ning pannakse paika värske Meistrite liiga power rankingsi edetabel. Põhjalikult räägitakse ka Müncheni Bayernis toimuvast – äsja saabusid klubist teated, et peatreener Julian Nagelsmannile on kinga antud, et teha ruumi Thomas Tuchelile. Miks otsustas Bayern sellisel hetkel lootsi vahetada ning mida see endaga kaasa võib tuua?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised