Kohtunike eksimus röövis Meistrite liigast põnevuskohtumise

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ räägib peamiselt Meistrite liigast ja Premier League’ist, aga saate alguses tuleb, nagu ikka, juttu ka aktuaalsetest sündmustest Eesti jalgpallis.

Mis tundega on Premium liiga hooaja algust vaadanud FC Flora, kes pole veel põllule saanudki, aga jääb liidrist Levadiast juba üheksa punktiga maha? Kas kohtunikud röövisid Dortmundi Borussialt võimaliku edasipääsu ning kas Liverpooli hooaja võib juba sisuliselt lõppenuks kuulutada?

Kas Pariisi Saint-Germaini võit Müncheni Bayerni üle oli petlik ning mida arvata Chelsea kummalisest nädalast, kus sisaldus kolmeväravaline kaotus West Bromile ning võit Meistrite liiga veerandfinaali avamängus?

Lisaks vaadatakse ette nädalavahetuse lahingutele Premier League’is ning juba uuel nädalal toimuvatele Meistrite liiga veerandfinaalide korduskohtumistele.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised