Kohtunike arusaamatu bläkk jättis Meistrite liiga põnevale avanädalale inetu jälje

JAGA:


Selle nädala “Futboliit” tähistab pisut hilinenult sünnipäeva ning võtab kokku viimase jalgpallinädala, kuhu mahtusid nii FCI Levadia peatreeneri Aleksandar Rogići vallandamine, Flora suur võit Levadia üle, Meistrite liiga alagrupiturniiri avanädal ning Premier League’i huvitavad kohtumised.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

OlyBeti kuulajamängus tuleb huvilistel seekord ära pakkuda, mitu väravat lüüakse pühapäevases Chelsea ja Liverpooli Premier League’ kohtumises. Ennustada saab OlyBet Eesti Facebooki lehel “Futboliidi” saate postituse kommentaariumis.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised