Kohtunik eksis hoopis Taani värava puhul! Taanlaste jõud rauges lõpus markantsel põhjusel

JAGA:


Jalgpalli EMi teine poolfinaal Inglismaa ja Taani vahel tõi kaasa ka selle turniiri esimese tõelise skandaali kohtunike teemal, kui Inglismaale lisaajal 2:1 võidu toonud penaltile näis eelnevat Raheem Sterlingu sukeldumine. Kuidas hinnata selles olukorras nii Sterlingu kui kohtunike käitumist?

Sterlingu olukorra varju jäid selles mängus aga veel mitmed olukorrad, kus Taani kasuks tehtud kohtuniku eksimused mängu mõjutasid. Lisaks tuuakse välja ka üks väga kindel põhjus, miks Taanil enam lisaaja teisel poolajal jõudu ei jagunud – kuula seda saates alates 22:00!

Mõistagi ei jää arutamata ka Itaalia ja Hispaania poolfinaal ning eelvaade tehakse pühapäeval peetavale suurele finaalile. Muljeid jagatakse ka FC Flora teisipäevasest Meistrite liiga kohtumisest Malta klubi Hiberniansiga, mis A. Le Coq Arenal 2:0 võideti.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised