Kas Virgil van Dijk tõmbas endale häda ise kaela? Manchester Unitedi valepositiivne võit

JAGA:


Tänane „Futboliit“ keskendub mõistagi rahvusvahelisele jalgpallile, sest viimase nädala jooksul mängiti ära järjekordne intrigeeriv voor Premier League’is ning algust tehti ka Meistrite liiga alagrupiturniiriga.

Miks ei saadetud platsilt punase kaardiga ära Evertoni väravavahti Jordan Pickfordi, kes Virgil van Dijki hooaja ülitõsise taklamisega lõpetas? Kuidas suutis Tottenham Hotspur 3:0 eduseisu maha mängida ning kuidas ei suutnud Madridi Real Meistrite liigas koroonaviirusest räsitud Donetski Šahtarile vastu saada? Kas Manchester Unitedi võit Pariisi Saint-Germaini vastu oli valepositiivne?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised