Kas rutakad otsused viivad Bayerni kollapsi äärele? Fenomenaalne „tööpäev“ Tabasalus

JAGA:

Selle nädala „Futboliit“ peatub Eesti Premium liigal ja karikavõistluste veerandfinaalidel, samuti Meistrite liiga veerandfinaalide avakohtumistel ja Premier League’i värskematel arengutel.

FC Flora pidas möödunud nädala jooksul Kuressaares Kuressaare vastu kaks väga eriilmelist mängu. Kuidas läks karikamatšis nii, et võit tuli üle noatera alles penaltiseerias? Mida arvata viimase nädalavahetuse Premium liiga tulemustest ja teistest karikavõistluste veerandfinaalidest? (2:02)

Meistrite liiga rubriigis (19:02) analüüsitakse pikemalt või põgusamalt kõiki nelja selle nädala kohtumist. Mida tegi Manchester City nii hästi, et suutis kodus Müncheni Bayernist totaalselt üle sõita? Kas Bayern on hooaja lõpus tükkideks lagunemas? Kas Chelseal on kodus Real Madridi vastu veel üldse šanssi ja mis räägib kordusmängus suure soosiku Napoli vastu?

Premier League’i osas (41:45) läheb peatähelepanu Liverpooli ja Arsenali peadpööritavale kohtumisele, mis tõi tiitlimängu uue pöörde. Kas Manchester City on nüüd tõusnud soosikuks number üks?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Veel

Futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.